Блог > Коментарі до замітки

Постанова КМУ про платні послуги

Постанова КМУ про платні послуги у вишах не залишить байдужим жодного студента. Шкода, що деякі особи ролять на цьому собі ім,я, вдаючись до « через мірного захисту студентів», але більш шкода тих, хто залишається байдужим, не знайомиться з документом і не думає про наслідки (Не знание закона не освобождает от ответственности ).

Для тих, хто може віднести себе до останньої групи поясню що за постанова.. «..До платних послуг, окрім пропуску занять, чиновники планують віднести відвідування бібліотек в позаурочний час. Також вони передбачили плату за академрізницю при переведенні в інший вуз, обмундирування, комунальні послуги у гуртожитках тощо .  Плату за пропущені без поважних причин заняття у вузах має намір запровадити уряд. У частині місцевих вузів схвалюють таке рішення Кабміну. Адже плата за пропуски може стати стимулом до ретельнішого відвідування занять студентами.

"Уважніше читайте документи! Не бачу змісту вестись на піар - моменти "Анти - табачної політики. Досить аргументовано розписано про штрафи - чудовий дисциплінарний момент". Ще не побачили в дії постанову, а вже заперечують - справжній український менталітет.". Тут також доречна порада Вольтера:  «Насмільтесь думати самостійно!».  Багато хто роздуває із цього катастрофу. Головний плюс в тому, що  це обговорюєть … Майте на все свою думку і робіть висновки.. успіхів Вам!

четвер, 09.09.2010, zavgduok
Останні замітки